نمایشگاه نساجی یزد

دهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی صنعت نساجی استان یزد از روز ۱۸ تا ۲۱ اردیبهشت ماه ۹۷در محل نمایشگاه بین المللی یزد برگزار می‌شود.

رئیس نمایشگاه بین‌المللی صنعت نساجی استان یزد در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران (عصرفرش) گفت: این نمایشگاه شامل عرضه ماشین آلات و محصولات صنعت نساجی، چرم، پوشاک و  فرش ماشینی که با حضور شرکت‌های داخلی و خارجی یا نمایندگی شرکت های بین المللی در داخل ایران برگزار می شود.

دکتر محمد میرجلیلی، با اشاره به این نکته که بیش بینی می شود به طور میانگین حدود ۱۰۰ شرکت کننده داخلی و خارجی در دهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نساجی استان یزد حضور داشته باشند افزود: جامعه هدف و بازدیدکننده این نمایشگاه بیشتر بازدیدکنننده  تخصصی و از متخصصین صنعت نساجی  و پوشاک کشور هستند.

به گفته وی، شرکت هایی از کشور های ایتالیا، آلمان، ترکیه، هند، چین و سویس از شرکت کنندگان بین المللی نمایشگاه هستند.

وی در گفتگو با عصرفرش برگزاری دهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی صنعت نساجی استان یزد به همت  شرکت مهندسی تحقیقاتی سیما نساج یزد را یادآورشد و گفت: انجمن های علمی تخصصی ننساجی نیز در برگزاری این نمایشگاه  مساعدت دارند.

دکتر میرجلیلی، انجمن تخصصی صنایع همگن نساجی ، پوشاک و چرم استانهای یزد،  البرز  و مازندران را حامی معنوی دهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نساجی استان یزد معرفی کرد و خاطرنشان کرد و گفت: این نمایشگاه با هدف تبادل جدیدترین اطلاعات، پژوهش‌ها و تجربیات متخصصان بخش دانشگاه و صنعت و شرکت های تولیدی درزمینه های آخرین دستاوردها و تکنولوژی روزصنعت نساجی دنیا برگزار می شود.

شایان ذکر است: دهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی صنعت نساجی استان یزد از روز ۱۸ تا ۲۱ اردیبهشت ماه  ۹۷در محل نمایشگاه بین المللی یزد واقع در صفاییه بلوار شهید قندی ، بعد از بیمارستان شهید صدوقی برگزار می‌شود.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه شرکت در نمایشگاه به وب سایت isatex.ir یا با شماره تلفن های ۰۳۵-۳۸۲۰۲۱۲۵-۶ / ۰۹۹۰۹۴۴۹۳۶۲ تماس بگیرند.

خبرنگار: حرمت سادات متولی

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =