فرش گل

"فرش گل" درراستای اجرای طرح "استقبال از بهار" از گردشگران نوروزی در منطقه گردشگری شهر اردبیل کاشته می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران(عصرفرش) به نقل از خبرگزاری صدا و سیما اردبیل؛ معاون خدمات شهری شهرداری اردبیل از اجرای طرح استقبال از بهار در آستانه نوروز ۹۷ خبر داد.

شهرام لازمی زارع گفت: طرح استقبال از بهار روز دوشنبه ۲۱ اسفند ماه، ساعت ده صبح در حد فاصل میدان بسیج تا ارتش با هدف پاکیزگی شهر در آستانه فرارسیدن نوروز سال ۹۷ اجرا خواهد شد.

وی با بیان این که خدمات شهری به عنوان ویترین عملکرد شهرداری اردبیل است افزود: هدف از برگزاری این طرح، طروات بخشیدن به طبیعت و منظر شهری در استقبال از گردشگران و مسافران نوروزی است.

معاون خدمات شهری شهرداری اردبیل گفت: مکان های اقامتی و اسکان موقت مسافران، نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی در سطح شهر و به ویژه در منطقه نمونه گردشگری شورابیل باید ساماندهی شده آماده ارائه خدمات به مسافران و گردشگران شود.

لازمی زارع تصریح کرد: ارتقای کیفیت خدمات شهری و رضایتمندی شهروندان اصلی ترین وظایف ماست و تمامی نیروهای خدماتی به صورت ۲۴ ساعته جهت آماده سازی شهر برای گردشگران و میهمانان نوروزی تلاش می کنند.

مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اردبیل نیز در این مراسم از اجرای "فرش گل" در سه منطقه از شهر در راستای زیباسازی شهری و ایجاد منظره ای برای گرفتن عکس یادگاری توسط گردشگران خبر داد و گفت: کاشت گل های فصلی بهاره نیز آغاز شده و کاشت نهال نیز همچنان ادامه دارد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =