سینا تکس

شرکت سیناتکس سازنده دستگاه‌های تمکیل و پرداخت فرش تنها ۱۰ دقیقه بعد از تماس در منطقه کاشان و ۱۰ ساعت پس از تماس‌های کشوری خدمات رفع عیب را در دستگاه ها ارائه می کند.

مدیرعامل شرکت سیناتکس در گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران (عصرفرش) گفت: این شرکت سازنده دستگاه هایی است که خدمات خود از جمله پرداخت، برداشتن ضایعات و بسته‌بندی آن را پس از بافت فرش ارائه می کند.

احمد شاطریان، تاکیدکرد: انجام خدمات سیناتکس ۱۰ دقیقه بعد از هر تماس تلفنی در منطقه و ۱۰ ساعت بعد از تماس کشوری به درخواست‌کنندگان ارائه می‌شود.

وی، با اشاره به اینکه شرکت سیناتکس در خط آهار و کار تکمیل را در مسیرتولید فرش انجام می‌دهد گفت: این خط تکمیل شامل راینیگ شیرینگ ستینگ، جی باکس، قسمت استیمر، چسب زنی، قسمت خشک کن فرش، قسمت سیلندر برای اتو و شیرینگ برای فرش است.

به گفته وی، این شرکت با اشتغال‌زایی مستقیم برای ۱۰ نفر توانسته از سال ۸۰ خط آهار از صفر تا صد را بومی‌سازی و محصول را با یک‌پنجم قیمت خارجی آن ولی با همان کار آیی تولید کند.

شاطریان، در گفتگو با عصرفرش با تأکید بر اینکه خط تکمیل آهار یک خط پیوسته است که با خرابی یک دستگاه کل خط تولید از مدار و کار آیی خارج می‌شود افزود: خارج شدن خط تولید از مدار و کار آیی عامل ضرر و زیان کارخانه در شرکت‌های فرش می‌شود که با خدمات سیناتکس می توان از این ضرر و زیان های احتمالی پیشگیری و جلوگیری کرد.

وی عدم ورود دستگاه‌های پرداخت و تکمیل به کشور از سال ۲۰۱۲ تاکنون را یادآور شد و گفت: در حال حاضر فنّاوری این دستگاه با توجه به تغییر دستگاه‌های بافت فرش از ۵۰۰ و ۷۰۰ شانه به ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ شانه نیز بسیار متفاوت و بروز شده و البته ارائه خدمات آن نیز توسط شرکت سیناتکس کاملاً مناسب سازی شده است و انجام می‌شود.

به گفته وی، عمده‌ترین مسائل و مشکلات آن‌ها در این عرصه مربوط به گمرک و نوسانات نرخ ارز در موقع خرید و انعقاد قرارداد تا موقع تحویل جنس در ایران است که بسیار آن‌ها را متضرر می‌کند.

خبرنگار: حرمت سادات متولی

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =