گزارش تصویری از نمایشگاه دوموتکس ۲۰۲۰

در این نمایشگاه، تولیدکنندگان، خریداران، معماران و طراحان از اقصی نقاط جهان برای ایجاد یا رونق کسب و کار مرتبط با این زمینه و فرصت‌های مشارکتی (که قبلا امکان‌پذیر نبود) در این نمایشگاه شرکت می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران(عصرفرش)، به نقل از به طور کلی می‌توان گفت که در نمایشگاه فرش و کفپوش DOMOTEX ، انواع فرش‌های دست‌باف و ماشینی، موکت،  پارکت، لمینات، سرامیک، نخ، الیاف و کلیه سیستم‌ها،  لوازم، ادوات نظافت و شستشو به همراه صنایع مربوطه ارائه می‌شود.

بی‌شک، نمایشگاه بین‌المللی دوموتکس مکانی برای تبادل اطلاعات و دانش فنی برای صنعتگران، متخصصان کف‌پوش، تزئینات و نقاشان در مورد تکنیک‌های نصب و راه‌اندازی، فن‌آوری کف می‌باشد.

این نمایشگاه، از حرفه‌ای ترین نمایشگاه‌های آلمان است که به صورت کامل و انحصاری به صنعت طراحی و کف‌پوش‌های معماری اختصاص داشت.

این نمایشگاه با حضور تولیدکنندگان بین‌المللی از بیش از ۶۰ کشور مختلف جهان و بیش از ۴۰ هزار بازدیدکننده، از مهم‌ترین رویداد جهانی در صنعت فرش، قالیچه و کف‌پوش بوده است.

سی‌-امین دوره این نماشگاه در سال ۲۰۲۰ (دی ماه ۹۸) در هانوفر آلمان برگزار شد.

انواع محصولات ارائه شده در نمایشگاه فرش و کفپوش DOMOTEX

  • انواع چسب‌ها و تعمیرات مناسب کف‌پوش‌ها: مواد چسبناک برای چسباندن انواع موکت و غیره به سطح زمین، بتونه و مواد مناسب برای زیرلایه کف پوش به اضافه تعمیرات مناسب کف‌ها و کف‌پوش‌ها در این نمایشگاه ارائه می‌شود.
  • کاربرد تکنولوژی، نصب آنان در این صنعت: کاربرد تکنولوژی، نصب آنان در در پشت فرش، تمیز کردن فرش، تکمیل فرش، تشک صندلی، تمیزکردن و نگهداری محصول، تمیزکردن تجهیزات، سیستم‌های گرمایشی به کار رفته در سطح.
  • قالی و قالیچه دست‌باف: شامل فرش‌های آنتیک و عتیقه، فرش‌های دست باف از افغانستان، ایران، چین، مراکش، نپال، پاکستان، ترکیه، قفقازستان، فرش‌های ساخته شده از مواد ویژه، فرش و تابلو فرش، قالیچه های تزئینی، پارچه های بافته شده، گلیم فرش، انواع فرش‌های دست‌باف و چرمی، فرش‌های سنتی و فرش‌های دست‌باف مدرن.
  • قراردادهای تجاری با انوع تولیدکنندگان: کاشی‌های سرامیکی، کف‌پوش صنعتی، لمینت‌های صنعتی، انواع پارکت و سایر کف‌پوش‌های چوبی، کف‌پوش‌های مقاوم، کف‌پوش‌های مناسب زمین‌های ورزشی، کف‌پوش مناسب نساجی، کف‌پوش‌های ایمن از موضوعات نمایشگاه فرش و کفپوش DOMOTEX است.
  • کف‌پوش چوب‌پنبه‌ای: کف‌پوش چوب پنبه‌ای با لایه پایینی، بدون لایه پایینی و طراحی انواع کف‌پوش‌های چوب پنبه‌ای.
  • انواع پارچه بافته ، الیاف و نخ: مواد اولیه الیاف شیمیایی، رنگ‌های مخصوص الیاف و نخ، انواع الیاف‌ها و نخ.

برچسب‌ها