• ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۵
  • خبرنگار: motevali
  • کد خبر: 832

گزارش تصویری از گشایش نمایشگاه بین‌المللی صنعت نساجی و فرش و کف پوش اصفهان

گزارش تصویری آیین گشایش دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نساجی اصفهان و هشتمین نمایشگاه تخصصی فرش ماشینی، موکت و کف‌پوش را در عصرفرش دنبال کنید.

به‌گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران (عصرفرش) آیین گشایش این دو نمایشگاه با حضور گلنار نصراللهی مشاور وزیر صنعت معدن و تجارت، افسانه محرابی مدیرکل دفتر صنایع نساجی و پوشاک این وزارتخانه و سید ناصر موسوی لارگانی رییس فراکسیون نساجی مجلس و سایر متخصصان و فعالان اجراشد.

۶۷ شرکت کننده از شرکت های داخلی و خارجی آخرین دستاوردهای خود را در زمینه‌های خدمات نساجی، ماشین‌آلات و قطعات نساجی، تولیدات مواد اولیه، واردات و صادرات مواد اولیه و ماشین‌آلات و مراکز علمی و تحقیقاتی خود را در فضای نمایشگاهی به وسعت ۲۱۰۰ متر در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نساجی اصفهان به نمایش عمومی گذاشته اند.

اصفهان، تهران، مرکزی، یزد، آذربایجان شرقی، چهارمحال و بختیاری، البرز، قم و فارس و شهرستان کاشان از جمله استان‌های شرکت‌کننده در نمایشگاه صنعت نساجی اصفهان هستند.

نمایندگانی از کشورهای ترکیه، هند، آلمان و انگلیس در این نمایشگاه حضور دارند.

هشتمین نمایشگاه تخصصی فرش ماشینی، موکت و کف‌پوش اصفهاننیز با حضور ۲۰ مشارکت کننده  در۱۸۰۰ متر فضای مفید نمایشگاهی با  نمایندگانی از کشور های چین و ترکیه، صاحبان صنایع از استان‌های تهران، اصفهان، آذربایجان شرقی و خراسان رضوی برپاشده‌است.

این نمایشگاه از ساعات ۱۵ تا ۲۲ روزهای ۲۶ تا ۲۹ بهمن‌ماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان برای بازدید عموم دایر است.

خبرنگار و عکاس: حرمت سادات متولی

برچسب‌ها